„Wszyscy byli całkowicie zdumieni ich narodzinami: Jaka jest przyczyna ich różnego koloru skóry? 😮 Jak teraz wyglądają bliźniacy?” 😍

Media społecznościowe pomogły Davidowi i Danielowi Omirin, urodzonym 26 lutego 2019 roku, stać się znanymi na całym świecie. Ze względu na albinizm Davida, ich wyjątkowa sytuacja jako bliźniaków przyciągnęła uwagę, co zaowocowało różnymi cechami fizycznymi między braćmi. Jeden z braci ma ciemną karnację i włosy, podczas gdy drugi ma blond włosy. Ich starsza siostra, Demilad, nie urodziła się z albinizmem.

Narodziny bliźniaków w Lagos, w Nigerii, u Stacey (30) i Babajide (38) wzbudziły duże zainteresowanie wśród personelu medycznego. Stacey była zaskoczona wiadomością, ponieważ nie miała pojęcia, że może urodzić dziecko z albinizmem. Takie subtelności w pigmentacji pozostały niezauważone mimo postępów w technologii ultrasonografii. Wielu ludzi było ciekawych rodziców bliźniaków po ich narodzinach i zaczęło się zastanawiać. Stacey opowiadała historie, gdy była proszona o identyfikację swoich dzieci, a kiedy potwierdzała, że są spokrewnione, ludzie patrzyli na nią jak na szaloną.

Chociaż Daniel i David mają radosne, wesołe usposobienia, David wyróżnia się ze względu na swój albinizm, który powoduje problemy ze wzrokiem wymagające wczesnego noszenia okularów. Warto zauważyć, że Daniel również zaczął niedawno nosić okulary. Na Instagramie ich matka, Stacey, dokumentuje ich przygody i dzieli się wglądami w ich rozwój i działalność. Bliźniacy, którzy mają pięć lat, mają różne zainteresowania i osobowości. Daniel jest bardziej energiczny, podczas gdy David ma bardziej spokojny styl.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: