💔 „Świat Angeliny legł w gruzach, gdy jej córka zdecydowała się zamieszkać z ojcem! 😳 Jaki jest powód?”

Wygląda na to, że próby Angeliny Jolie, aby przedstawić Brada Pitta w złym świetle w sądzie, zawodzą. Ich najstarsza córka, Shiloh, wydaje się mieć inne zdanie, wybierając życie z ojcem, gdy zbliża się do dorosłości, mimo poruszających zeznań matki.

Zbliżając się do swoich 18. urodzin, Shiloh — która już wcześniej powiedziała, że preferuje bardziej męską tożsamość — będzie miała autonomię do podejmowania własnych decyzji. Dla tych, którzy byli świadkami silnej więzi między Bradem a Shiloh, ta wiadomość nie powinna być zaskoczeniem.

Insider powiedział: „Mają podobne zainteresowania, a Shiloh czuje się szczęśliwa i swobodna w obecności swojego taty.” Shiloh nie przekonują strategie Angeliny, a niektóre dyskusje w internecie krytykują styl wychowania Angeliny. Ludzie w mediach społecznościowych dzielili się swoimi przemyśleniami na temat ostatnich zdjęć Shiloh:

Niektórzy twierdzili: „Angelina jest tak manipulacyjna.” Inni myśleli tylko o dawnym romansie Brada i Angeliny, podziwiając urodę Shiloh. Kilka osób wyraziło szok z powodu wieku Brada, zauważając, że para kiedyś była potężną parą w Hollywood. Niektórzy wspierali Angelinę, mówiąc, że Shiloh nie byłaby dobrą matką, ale opinie w internecie wydają się być podzielone.

Wybór Shiloh podkreśla, jak skomplikowane mogą być relacje rodzinne, szczególnie po głośnym rozstaniu. Przyszłość Shiloh i jej rodziców pozostaje do zobaczenia.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: