„Jak to możliwe? 😮 Ona stosuje specjalną dietę, aby utrzymać wagę 20 kg: 🤯 Chińska dziewczyna je tylko miód i pyłek kwiatowy, aby wyglądać tak szczupło!”

Ta młoda dama ma nieziemski wygląd delikatnej porcelanowej lalki, co sprawia, że każdy, kto zastanawia się nad jej dotknięciem, waha się, bojąc się wyrządzić jej nieodwracalną szkodę. Jej obecność przytłacza jej współmieszkańców w Chinach, zacieniając ich ogólnie akceptujące podejście do życia innych ludzi. Jest niesamowitym narodowym skarbem.

Znana tylko jako „Alien”, trzyma się na uboczu i nie ujawnia wielu szczegółów na temat swojego prawdziwego życia, jednocześnie przyciągając publiczność swoim wizerunkiem w mediach społecznościowych.

Może być cicha, ale jest jedna rzecz, której możesz być pewien: ma tylko szesnaście lat. Jej dzieciństwo było przedmiotem spekulacji, z niektórymi wierzącymi, że pochodzi z zamożnego domu, na podstawie jej częstych postów w mediach społecznościowych, na których widać drogie samochody, ubrania i biżuterię.

Alien niedawno ujawniła szczegóły dotyczące swojego eterycznego ciała, twierdząc, że jej waga wynosząca zaledwie dwadzieścia kilogramów jest utrzymywana dzięki diecie składającej się wyłącznie z pyłku kwiatowego i miodu.

Chociaż wielu jej fanów jest zaskoczonych tym stwierdzeniem – wiele chińskich kobiet nie jest znanych ze swojej wysokiej postury – jej wzrost jest zauważalnie wysoki mimo szczupłego ciała, co podkreśla wygląd jej cienkich kończyn.

Niektórzy spostrzegawczy obserwatorzy zwrócili uwagę na nieścisłości w jej zdjęciach, takie jak „unoszące się” wnętrze, co sugerowało zręczną pracę w Photoshopie i rzuciło wątpliwości na prawdziwość jej przedstawionego ciała.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: