„Największy noworodek na świecie ma już 37 lat! 😮 Zobacz, jak teraz wygląda ten niezwykły 7-kilogramowy noworodek! 😐”

Czy pamiętasz noworodka, który ważył siedem kilogramów? W wieku 37 lat Kevin jest już dorosłym mężczyzną. Sprawdź, jak teraz wygląda największy noworodek w historii!

Wszyscy prawdopodobnie słyszeli niesamowitą opowieść o noworodku, który ważył prawie 7 kg. Wyobraź sobie, jak zszokowani byli jego rodzice, gdy zobaczyli, jak wyjątkowe jest ich długo oczekiwane dziecko, gdy przyszło na świat.

Rodzice przypuszczali, że ich dziecko może być nieco większe, ponieważ jego ojciec również urodził się bardzo duży, ale nie zdawali sobie sprawy, że będzie ważyć siedem kilogramów przy narodzinach. Gazety i publikacje w całych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie zaczęły pisać o Kevinie wkrótce po pojawieniu się tego niezwykłego dziecka. Miliony ludzi były zafascynowane tą niesamowitą historią.

Młody człowiek szybko został uznany za największego noworodka w historii. Zawsze ważył znacznie więcej niż ktokolwiek z jego rówieśników; nie ma co do tego wątpliwości. Nawet jeśli może to zaskoczyć, w wieku 12 lat miał już ponad 1,90 m wzrostu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: