„Nieudana metamorfoza Kim Kardashian! 😫 Próbowała ukryć swoje blond włosy!” 😲

43-letnia gwiazda reality TV niedawno poszła na mecz koszykówki swojego syna w Los Angeles i zaprezentowała nową fryzurę.

Na meczu Kim Kardashian wspierała swojego syna Sainte, prezentując blond fryzurę, która przyciągała uwagę. Była żona kontrowersyjnego rapera Kanye Westa wybrała ciepły, krawiecki look, nosząc duży trencz z butami na wysokim obcasie. Do swojego stroju dodała czarną czapkę Balenciaga, aby ukryć niedawno przefarbowane włosy.

Kim zachowała swój charakterystyczny wygląd, przyciągając uwagę długimi rzęsami i podkreślając kości policzkowe ciepłym różem. Jej makijaż dopełnił delikatny odcień szminki w kolorze nude.

Zmiana wyglądu gwiazdy reality show wywołała dyskusje online, a wiele osób spekulowało, dlaczego była tak nieśmiała w ujawnianiu nowego koloru włosów.

Po sześciu miesiącach randkowania z Odellem Beckhamem Jr., Kim Kardashian niedawno zakończyła związek z mężczyzną o dwanaście lat młodszym. Zapraszamy do subskrybowania, aby otrzymywać więcej aktualizacji, i polubienia, jeśli uważasz, że ta informacja jest interesująca.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: