Ten facet ważył ponad 300 kg sześć lat temu: Jak wygląda po tej niesamowitej utracie wagi?

Casey King rozwinął dziecięcą miłość do kuchni. W rezultacie stał się otyły, co uczyniło go atrakcyjnym celem dla drwin w szkole. Początkowo mu to nie przeszkadzało, ale z czasem ciągłe szyderstwa sprawiły, że Casey wycofał się i izolował.

Kiedy ukończył szkołę średnią, Casey przytył ponad 200 funtów, wybierając śmieciowe jedzenie zamiast zdrowej diety. Pomimo znalezienia pracy na pół etatu w kawiarni, co wieczór nagradzał się resztkami jedzenia po niskiej cenie. W wieku dwudziestu lat ważył ponad 200 kg, co utrudniało mu poruszanie się.

Po rzuceniu pracy przez kolejne piętnaście lat żył w swoim pokoju, grając w gry wideo i polegając na ojcu w kwestii wyżywienia.

Narodziny jego bratanka Thomasa w 2018 roku były punktem zwrotnym w jego życiu. We wrześniu 2018 roku przeszedł operację rękawowej resekcji żołądka po stopniowym zrezygnowaniu ze śmieciowego jedzenia.

Po uzyskaniu uwagi mediów, historia Casey’a zaowocowała zaproszeniem do udziału w reality show o odchudzaniu. Pod nadzorem grupy ekspertów Casey stracił około 40 kg w ciągu pierwszych trzech miesięcy dzięki ukierunkowanym ćwiczeniom i spersonalizowanej diecie.

Casey, który ma teraz 39 lat, waży 110 kg; dodatkowe 15 kg to nadmiar skóry. Łącznie w ciągu ostatnich sześciu lat schudł ponad 200 kg.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: