💖 „Paul McCartney i jego żona zostali sfotografowani na plaży w „Billionaire Resort”. Wyglądają tak szczęśliwie razem!” 😍

Korzystając z wiosny, Sir Paul McCartney i jego małżonka, Nancy Shevell, odwiedzają malowniczą wyspę Saint Barthélemy na Karaibach. Oddanej parze niedawno sfotografowano, gdy spędzali wspaniały dzień na plaży. 64-letnia żona 81-letniego piosenkarza jest znana ze swojego zaangażowania w znajdowanie czasu dla męża. To dla nich ukochany zwyczaj podróżować na tę okazałą wyspę rajską każdej wiosny.

Zdjęcia pary wykonującej lekkie ćwiczenia na plaży świadczą o ich zaangażowaniu w utrzymanie aktywnego stylu życia. Paul ubrany w jasne kąpielówki i czarną koszulę z długim rękawem, aby chronić się przed karaibskim słońcem. Nancy miała na sobie czarne spodenki i długą bluzę kąpielową, która była zarówno funkcjonalna, jak i modna. Jej włosy były zaczesane z tyłu w kok.

Paul i Nancy pływali w lśniącej wodzie, trzymając się blisko brzegu, niezakłóceni sporadycznymi podmuchami wiatru i falami. Ich wielbiciele obdarzyli ich pochwałami w mediach społecznościowych, chwaląc ich młodą witalność i wysportowane ciała.

Paul jest obecnie po raz trzeci żonaty z Nancy. Przed jej śmiercią w 1998 roku był żonaty przez ponad 30 lat z zmarłą Lindą Eastman. Po krótkim związku z byłą modelką Heather Mills, Paul ponownie zakochał się w 2007 roku w Nancy Shevell. Cztery lata później wzięli ślub i od tamtej pory nie rozstają się.


 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: