🤔 „Jej siostra była modelką od młodości, a jej tata był prostym Kubończykiem. 😲 Jak Cameron Diaz osiągnęła sukces?”

Urodzona w San Diego w 1972 roku, Cameron Diaz dorastała w otoczeniu różnorodnej rodziny. Cameron i jej starsza siostra Chimeni wychowywały się z przygodowym duchem przez ich niemiecko-angielską matkę i kubańskiego ojca. Znane z żywiołowych usposobień, siostry Diaz rozwinęły bliskie relacje, pilnując się nawzajem na placu zabaw.

Poza typowymi kotami i psami, Cameron kochała wszystkie zwierzęta. Obecność myszy, węży i żółwi w domu Diaz podsycała jej wczesne ambicje, by pracować jako przyrodnik.

W wieku szesnastu lat wszystko zmieniło się w przeznaczeniu. Cameron dołączyła do agencji modeli Elite po udanej sesji zdjęciowej, z błogosławieństwem swoich rodziców. Jej kariera nabrała tempa, i zanim skończyła osiemnaście lat, pojawiła się na okładce magazynu Seventeen.

Wydawało się, że świat modelingu był dla niej odpowiednim wyborem. Ale w 1992 roku, nigdy nie wyemitowana reklama bielizny z odsłoniętymi piersiami doprowadziła do procesu sądowego kilka lat później. Fotograf próbował zmusić Camerona do dużego wynagrodzenia za zdjęcia. Ona odmówiła, co spowodowało, że działania fotografa miały konsekwencje prawne.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: