„Jak Wyglądają Dzieci Tych Dwóch Par? 😍 Niesamowite, że bliźniacze dziewczyny wyszły za bliźniaczych braci.” 😮

Venessa i Kerissa, identyczne bliźniaczki z Oregonu, mają niezwykłą historię odkrywania miłości – w swoich bliźniaczych braciach, z wszystkich osób. Na początku ostrożne ze względu na to, co wydawało się dziwnościami i różnymi gustami, los wkraczał wtedy, gdy osobista trenerka Venessa spotkała bliźniaków Lucasa i Jacoba Silby. Venessa i Kerissa każda znalazły się przyciągnięte do jednego z braci Silby, pomimo początkowych wątpliwości, co zaowocowało dwoma odrębnymi opowieściami o miłości i ich ostatecznym ślubem w 2022 i 2023 roku.

Małżonkowie, którzy mieszkają w pobliskich domach, cenią swoje relacje i biorą udział w zgranych rodzinnych aktywnościach, takich jak gry karciane i kręgle. W oszałamiającym zwrocie akcji obie pary zostali rodzicami: Venessa i Lucas świętowali narodziny córki Adrian, a Kerissa i Jacob powitali córkę Sophie.

Doświadczenie dzieci staje się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki ich niezwykłemu genetycznemu powiązaniu – są znane jako bliźniaki czwartego stopnia. Bliźniaki czwartego stopnia, mimo że mają różnych rodziców, są genetycznie połączone, ponieważ dzielą DNA jak biologiczni rodzeństwo, według dr. Johna Pappasa z Hassenfeld Children’s Hospital w NYU Langone. To niezwykłe zjawisko podkreśla niesamowitą podróż miłości i rodziny Venessy, Kerissy, Lucasa i Jacoba.

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: