„Ona zmieniła się w pomarszczoną staruszkę: 😫 Cindy Crawford Straciła Swoje Piękno i Urok!” 💔

Cindy Crawford, znana supermodelka lat 90., wycofała się z centrum uwagi na wybiegu. Wpływ Cindy jest niezaprzeczalny, chociaż pojawiły się spekulacje, że może to być konsekwencją starzenia się w branży, która priorytetowo traktuje młodych.

Wychowując się w małym amerykańskim miasteczku, wczesne aspiracje Cindy miały niewiele wspólnego z modą. W przeciwieństwie do glamour świata modelingu, miała stabilną karierę na myśli. Spotkała przypadkowo reportera, który akurat sfotografował ją dla lokalnej gazety. To wtedy wszystko się zmieniło. Cindy została natychmiast skontaktowana przez agencję modelek, ponieważ zdjęcie oddawało piękno, które wykraczało poza powierzchowność małomiasteczkowego życia. Ta dziewczyna miała przed sobą większe rzeczy.

 

Przez dwadzieścia lat Cindy rządziła światem mody. Jej urzekające piękno i niekończąca się witalność hipnotyzowały publiczność wokół niej. Ale świadomie zdecydowała się na priorytet swojej rodziny po trzydziestu latach w centrum uwagi. Jej małżeństwo z biznesmenem Randy Gerberem i narodziny ich córki Kaii i syna Presleya oznaczały początek nowego rozdziału w jej życiu.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: