Transpłciowa kobieta wydała miliony na osiągnięcie wyglądu przypominającego lalkę Barbie: Jak wygląda jej chłopak, „ludzki Ken”?

Oto Nikki Exotica, żywiołowa 40-letnia transpłciowa kobieta pochodząca z Stanów Zjednoczonych. Poprzez swoją transformację promieniuje nowo odkrytym poczuciem radości i spełnienia.

Przez ostatnie dwadzieścia lat Nikki przeszła różne zabiegi, aby naśladować estetykę lalki Barbie. Obejmuje to powiększenie piersi, operację nosa, liftingi, a nawet terapię głosu.

Dla Nikki decyzja o stworzeniu siebie na wzór Barbie jest głęboko osobista, zakorzeniona w jej całodziennym podziwie dla lalki i ikon popkultury, takich jak Madonna. Od wieku dwóch lat interesowała się makijażem i lalkami, czując się inna niż jej rówieśnicy.

Dla Nikki przejście przez transformację było trudną podróżą, musiała zmierzyć się z bolesnymi komentarzami i negatywnymi opiniami. Jednakże, w momencie zaakceptowania swojego prawdziwego „ja”, doświadczyła niesamowitego poczucia wolności i autentyczności.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: