😍Margot Robbie ujawniła tajemnicę ich szczęśliwego małżeństwa z Tomem Ackerleyem: Opisuje go jako „najprzystojniejszego faceta w Londynie.” 😃

Film wojenny z romansu „Suite Française” z 2013 roku był świadkiem rozkwitu miłości między australijską aktorką Margot Robbie a brytyjskim producentem filmowym Tomem Ackerleyem podczas zdjęć. Tom pełnił rolę trzeciego asystenta reżysera za kulisami, podczas gdy Margot miała rolę drugoplanową. Choć nie planowała randek, Margot nie mogła się powstrzymać od zakochania się w Tomie, żartobliwie nazywając go „najprzystojniejszym facetem w Londynie”.

Tom i Margot już zaczęli robić karierę w branży filmowej. Tom rozpoczął swoją karierę w „Harrym Potterze” jako statysta, zanim zajął się obowiązkami za kulisami. Tymczasem Margot rozpoczęła swoją karierę aktorską w swojej ojczyźnie Australii w wieku 17 lat, a w końcu dostała rolę u boku Leonarda DiCaprio w „Wilkach z Wall Street” Martina Scorsese.

Ich związek przekroczył granice miłości. W 2014 roku wspólnie z dwójką swoich najbliższych przyjaciół, Josie McNamara i Sophią Kerr, założyli własną firmę produkcyjną, LuckyChap Entertainment. Podstawą tej kreatywnej współpracy był związek, jaki Tom i McNamara dzielili jako asystenci reżysera, oraz znajomość Margot i Sophii z dzieciństwa na Gold Coast Australii. Wspólne zamieszkanie i profesjonalna współpraca służyły jako katalizator twórczy. W „Ja, Tonya”, jednym z ich najbardziej znanych projektów, Margot nie tylko współprodukowała film, ale także dała wybitny występ, za który została nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki.

Margot i Tom zaskoczyli swoich obserwatorów, wychodząc za mąż w Byron Bay w Australii w grudniu 2016 roku. Na małym weselu pojawiła się najbliższa rodzina Margot, a para postanowiła spędzić miesiąc miodowy na pięknej wyspie Tahiti po zakończeniu zdjęć. Margot i Tom, w przeciwieństwie do wielu par Hollywood, wolą zachować swoje życie prywatne w tajemnicy. Z wyjątkiem kilku spotkań biznesowych, takich jak Oscarowe Gali w 2017 roku, kiedy z entuzjazmem wspierali „Ja, Tonyę”, wspólne publiczne występy są rzadkie.

Dzięki znaczącym rolom w hitowych filmach takich jak „Kraina marzeń”, „Skandal”, „Pewnego razu… w Hollywood” i „Squad samobójców”, kariera Margot nabrała tempa w ostatnich latach. Mimo napiętych grafików, które często trzymają ich z dala od siebie, mają bliskie relacje. Margot uznaje Toma za swój filar wsparcia.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: