😳”Kobieta w wieku 73 lat odpowiada krytykom: Została oskarżona o nieodpowiednie ubieranie się jak na swój wiek! Chodźcie i zobaczcie ze mną!” 😮

Colleen Heidemann, 73-letnia matka dwójki dzieci, stawia czoła stereotypom i prowadzi ruch wzmocnienia i miłości własnej w społeczeństwie, gdzie normy dotyczące mody związanej z wiekiem mają duży wpływ. Wyzywa oczekiwania i, niezrównanym pewnością siebie, celebrowuje swój „seniorski” rok, redefiniując standardy piękna w procesie.

Colleen Heidemann przeciwstawia się stereotypowi tradycyjnej babci. Rozpoczęła karierę modelki w wieku 69 lat. Jej konto na TikToku, z ponad 318 000 obserwującymi, prezentuje zaczepne sesje zdjęciowe, stylowe stroje i niesamowite rutyny treningowe.

Heidemann cieszy się z osiągnięć w mediach społecznościowych, oprócz tego, że jest kochającą matką. Kariera modelki Heidemann rozpoczęła się, gdy została odkryta przez fotografa podczas wydarzenia charytatywnego.

Była reprezentowana przez agencję specjalizującą się w reprezentacji starszych modelek, i od tego czasu chodziła po wybiegach dla projektantów takich jak Dolce & Gabbana, oraz była prezentowana w renomowanych publikacjach, takich jak Harper’s Bazaar i Vogue. Jej odważny i śmiały charakter demonstruje jej stylowy, kolorowy strój, który podkreśla jej figurę i uchwycił jej istotę.

Heidemann jest atakowana za nieprzestrzeganie odpowiednich dla wieku trendów modowych, nazywana jest uwagę przyciągającą i płytką, ponieważ nie pozwala swojemu wiekowi ani oczekiwaniom społecznym na ograniczenie jej swobody w wyrażaniu siebie poprzez ubrania.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: