😍 „Tani i przytulny! 😲 Niesamowite, że dziewczyna wydała tylko 19 dolarów na remont kuchni!”

Nie ma znaczenia, czy to małe czy duże, zaktualizowanie czegokolwiek zawsze sprawia radość, albo przynajmniej dobrze się czujesz. A poczucie osiągnięcia podwaja się, gdy wykonujesz zadanie samodzielnie. Użytkownik niedawno opisał, jak przekształcił nudną starą kuchnię za mniej niż 19 dolarów, a wynik był naprawdę niesamowity.

To idealna okazja do artystycznych eksperymentów, aby pracować ze starym meblem, zwłaszcza nudnymi kawałkami. Kobieta wyjaśniła, że chociaż pierwotnie kupiła swoją kuchnię mając ograniczony budżet, teraz nie mogła sobie pozwolić na nowy zestaw zakupów w najbliższym czasie. Ale nic nie zrobiła, dopóki nie zdała sobie sprawy, ile czasu spędza w kuchni przygotowując jedzenie dla swojej rodziny.

Wyruszyła na ścieżkę przemiany z kreatywnym impetem i pasją do przekształceń. Nawet jeśli nie była zbyt dobra z pędzlem i farbą, spędziła kilka godzin na odnawianiu mebli.

Cała praca kosztowała łącznie 19 dolarów, w tym materiały takie jak lakier, puszki farb akrylowych, wałki, pędzle i złota farba do osprzętu. Zdecydowała się również poszerzyć zestaw, wydając nieco więcej niż tę samą kwotę na trzy używane zawiasowe szafki z internetowego rynku.

Była przyjemnie zaskoczona wynikiem, nawet jeśli była gotowa na zakup nowej kuchni, jeśli rzeczy nie potoczyłyby się zgodnie z planem. Jest zachwycona efektem i już myśli o kolejnym metamorfozie.

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: