„OMG! Czy to możliwe, żeby chodzić w tych butach? 😱 Wyobraź sobie, że 70-letnia Meryl Streep chodzi w nich na scenie!”

Tego lata Meryl Streep obchodzi swoje 75. urodziny, ale aktorka nie wydaje się zwracać na to uwagi, ponieważ wciąż ciężko pracuje nad swoim biznesem i ubiera się w sposób podkreślający jej szczupłą sylwetkę. Ostatnie publiczne wystąpienie Streep wzbudziło zainteresowanie, a rozmowy koncentrowały się na jej śmiałych wyborach garderoby i obuwia. Meryl Streep uhonorowała swoją bliską przyjaciółkę Cher prestiżową nagrodą Icon Award podczas wzruszającego przemówienia na gali iHeartRadio Music Awards 2024.

Silny duch i oddanie Cher wobec kluczowych problemów społecznych zostały pochwalone przez Streep, która z uznaniem odniosła się do jej znaczących osiągnięć w branży rozrywkowej oraz licznych działalności humanitarnych z prawdziwą szczerością. W swoim przemówieniu Streep wspominała swoje wczesne relacje z Cher, sięgające jej młodzieńczych lat w New Jersey. Wtedy muzyka Cher, szczególnie ponadczasowy klasyk „I Got You Babe”, fascynowała ją.

Wszystkie oczy zwrócone były na Meryl Streep, gdy gracja przemierzała scenę w olśniewającej białej sukni Lanvin z dekoltem sięgającym do pasa. Jej nieskazitelna garderoba podkreślała jej wieczną urodę. Jej wyrzeźbione nogi były widoczne przez śmiałą szparę sięgającą uda, którą zestawiono z niezwykle wysokimi obcasami, pokazując jej elegancję i pewność siebie przy każdym kroku.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: