Ostatni pocałunek przed porodem: Mężczyzna stracił żonę i został samotnym ojcem czwórki dzieci.

Carlos i Erika Morales mieli przerażająco piękną relację, która rozpoczęła się w Phoenix, Arizona. Pomimo tego, że nie mówili w tym samym języku, zakochali się w sobie od razu, gdy ich historia miłości rozpoczęła się w 2006 roku.

Po przezwyciężeniu trudności pobrali się w 2007 roku i nie mogli doczekać się rozpoczęcia rodziny. Mimo nieudanego ciąży, uporali się i ostatecznie Erica urodziła czworaczków.

Ale to, co miało być najlepszym okresem ich życia, nabrało tragicznego obrotu. Erica doznała szoku hipowolemicznego po porodzie, co ostatecznie doprowadziło do jej śmierci. Carlos był załamany, gdy zdał sobie sprawę, że wychowuje czworaczki sam.

Na cześć Erici, Carlos nadał swojej czwartej córce imiona Erica, Carlos Jr., Paisley, Tracy i Tracy.

Z niewiarygodną siłą, Carlos przejął rolę samotnego rodzica, ucząc się, jak opiekować się swoimi dziećmi i spełniając marzenia Erici o ich przyszłości.

Z pomocą przyjaciół i rodziny, zwłaszcza matki Erici, Sondry Bridges, Carlos przezwyciężył trudności wynikające z bycia jedynym rodzicem czworaczków.

Historia Carlosa Moralesa to historia niepojętego smutku, odporności i miłości. Z całego serca życzymy Carlosowi i jego czworaczkom szczęścia i modlimy się, aby znaleźli odwagę i wsparcie w trudnej drodze, którą mają przed sobą.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: