„Poznajcie Mężczyznę, Który Zdobył Serce Jennifer Garner 😍 Są w poważnym związku!” ❤

Trzech surowo wyglądających motocyklistów weszło do stacji dla ciężarówek, gdzie starszy pan jadł. Pierwszy motocyklista posmutniał i usiadł na stołku przy ladzie, wcześniej wbijając swoją papierosową szlugę w placek starszego pana, gdy przechodzili obok niego. Drugi motocyklista podszedł do starszego mężczyzny i splunął do jego mleka. Zanim dołączył do kolegów przy ladzie, trzeci przewrócił talerz staruszka. Starszy pan odłożył pieniądze, wstał i wyszedł z kawiarni, nie wypowiadając słowa do śmiejących się motocyklistów. Kelnerka usłyszała, jak jeden z motocyklistów zapytał: „Nie za bardzo facet, co nie?”

Jennifer Garner od dawna skrywała miłość, gdyż wszyscy mówią o odrodzonym związku między Benem Affleckiem a Jennifer Lopez. Według doniesień, 51-letnia aktorka i biznesmen John Miller spotykają się sporadycznie i lubią trzymać swoje relacje „poza radarem”. Dowiedz się więcej o mężczyźnie, który zdobył serce tej ukochanej, uśmiechniętej gwiazdy! Ponowne spotkanie Bena Afflecka z Jennifer Lopez zostało przewidziane po jego rozwodzie z Jennifer Garner w 2018 roku. Jednak historia Garner miała inny obrót. Została pocieszona przez Johna Millera, mężczyznę, który chciałby pozostać poza reflektorem.

Garner i Miller zaczęli spotykać się sześć miesięcy przed sfinalizowaniem rozwodu Afflecka. Od tego czasu rodzice Violet, Seraphiny i Samuela sprawnie dzielą obowiązki wychowawcze. Ich zobowiązanie do izolacji odróżnia ich od rzucających się w oczy par często kojarzonych z hollywoodzkimi gwiazdami.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: