«Ze względu na jej liczne tatuaże uważano ją za „złą mamę.” 😔 Jaka była szokująca odpowiedź kobiety dla wszystkich?» 😯

Mieszanka mamusi i tatusia: Zdjęcia synka tej młodej pary wzbudziły zachwyt wśród użytkowników internetu!

Potomkowie mieszanej krwi często posiadają wyjątkową urodę, uwodzącą mieszankę cech swoich rodziców. Tak jest bez wątpienia w przypadku uroczego dziecka przepięknej modelki o ciemnej karnacji, Ruth Tetteh, i młodego mężczyzny z Jakucji, o imieniu Dmitry Makrygin.

Para, często określana przez swoich zwolenników jako „pianki w czekoladzie”, niedawno opublikowała zdjęcie swojego dziecka, które szybko zdobyło serca na całym świecie. Czarne kosmyki i brązowe oczy malca odzwierciedlają stronę rodzinnej matki, ale jego jasna karnacja przypomina ojca.

Komentatorzy nazwali go „kawą i mlekiem”, uchwycając urocze połączenie ras jego rodziców. Ruth otrzymała mnóstwo komplementów pod swoim postem, z których wiele chwaliło niezwykłą urodę dziecka.

Dyskusja na temat tego, którego z rodziców bardziej przypomina, podkreśla, jak uroczy jest jego mieszany wygląd. Ta szczęśliwa rodzina kocha swojego synka bardzo. Bez wątpienia dorastać będzie w kochającym i wspierającym domu, który jest ceniony przez oboje rodziców.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: