„Chińska dziewczyna przeszła ponad 100 operacji plastycznych, aby osiągnąć doskonały wygląd: 😳 Jak teraz wygląda?” 😍

Medycyna estetyczna cieszy się dużą popularnością w krajach azjatyckich, ale niektórzy ludzie w tej kulturze sięgają nawet po dalekie operacje plastyczne. W Chinach bardzo poszukiwane są influencerki piękna, które przechodzą znaczne metamorfozy. Jedną z nich jest Wu Xiaochen, 30-letnia celebrytka znana z licznych zabiegów kosmetycznych.

Przygoda Wua rozpoczęła się, gdy była nastolatką, a chirurgia plastyczna kontrowersyjnie została zaakceptowana w Chinach, nawet dla nieletnich. Wu, która w młodości cierpiała na chorobę autoimmunologiczną, sięgnęła po leki hormonalne, co spowodowało przybranie na wadze, kiedy wyzdrowiała w wieku 14 lat.

Wu rozpoczęła serię zmieniających życie zabiegów, rozpoczynając od liposukcji ud, zachęcona przez zachęty matki. Wu odniosła się do swoich doświadczeń i podzieliła się, jak po pierwszym zabiegu poczuła większą pewność siebie. To zachęciło ją do eksplorowania innych procedur do czasu, gdy miała szesnaście lat, takich jak rinoplastyka, augmentacja piersi, a także zmiana kształtu oczu.

Wu jest obecnie znaną zwolenniczką chińskiej chirurgii plastycznej, występując w telewizji, w reklamach i na swoim blogu o urodzie. Jest również właścicielką i aktywnie prowadzi dwie kliniki medycyny estetycznej.

Wu nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu, nawet po dokonaniu znaczących zmian. Dąży do doskonałości z corocznymi znacznymi operacjami plastycznymi i miesięcznymi zastrzykami kwasu hialuronowego.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: