„Jeszcze jedna ofiara utraty wagi 😳 Fani byli zaskoczeni odnowionym wyglądem Katy Perry, gdy nosiła sukienkę z siateczki!” 😮

W sieci komentarze na temat ostatniego wyglądu piosenkarki Katy Perry są mieszane. Jej ciało zmieniło się znacząco, i wielu spekulowało, że może używać leku na cukrzycę, Ozempic, aby schudnąć. Pomimo że osoba ma niewątpliwie mniejszą sylwetkę, kilku użytkowników mediów społecznościowych martwi się, że szybka redukcja wagi ma swoją cenę. Zwracają uwagę na starzenie się jej twarzy i objawy zmęczenia, podnosząc możliwość, że zmiana nie jest zdrowa. Aktorka Megan Fox również została porównana, a niektórzy wielbiciele wskazują na podobieństwo między Perry a Fox ze względu na jej ciemniejsze włosy i mniejsze ciało.

Jednakże nie każdy komentarz jest pochlebny. Przeciwnicy twierdzą, że uzyskanie ciała nadającego się na czerwony dywan nie powinno odbywać się kosztem ogólnego samopoczucia.

Apelują do Perry, by rozważyła przyjęcie bardziej zrównoważonej strategii, która obejmuje ćwiczenia w ramach wszelkich inicjatyw zmierzających do utraty wagi. Po szczerej dyskusji Perry na temat swoich wcześniejszych zmagań z depresją, pojawiły się spekulacje. Orlando Bloom, jej partner, był oparciem w tych trudnościach. W 2019 roku para zawarła związek małżeński, a w 2020 roku urodziła córkę Daisy. Waga Perry stała się przedmiotem krytyki po narodzinach Daisy i stała się tematem publicznej dyskusji. W końcu powróciła do mniejszej sylwetki.

Nie jest jasne, czy zmniejszenie wagi Perry jest wynikiem intensywnego programu treningowego czy Ozempic.

Jej obecność zdecydowanie wywołała dyskusje na temat technik utraty wagi, zdrowia i wymagań stawianych prominentnym osobom.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: