„To naprawdę świetne! 💓 Para odnowiła stary dom otoczony przez zarośniętą ziemię!”

Ponad dekadę temu para natrafiła na zaniedbany dom otoczony przez zarośniętą ziemię, zapomniane tereny i cenę w wysokości 700 dolarów. Znaleźli ukryty skarb. Było jasne, że nawet w swoim niechlujnym stanie to mogło być urokliwe dom letniskowy położone w pobliżu rzeki i lasu. Wiedzieli, że to ich ostatnia szansa na wyjście. Pierwszą rzeczą do zrobienia było uporanie się z zarośniętym terenem. Wycięli runo leśne, przycięli trawę i przystąpili do odświeżania domu. Następnie zaprezentowano plan posesji, na którym pokazano zaplanowany ogród warzywny z wyznaczonymi obszarami na klomby kwiatowe i trawniki. Wybrano zieloną żywopłot jako barierę.

Wtedy nie było jeszcze zaopatrzenia w wodę, dlatego wiercenie studni było ich najważniejszym priorytetem. Małżonek podjął inicjatywę i zbudował przemyślaną osłonę studni, orzeźwiający prysznic na zewnątrz, praktyczną szopę na narzędzia i pergolę. Stworzył wiele mebli do daczki własnoręcznie, a jego umiejętności stolarskie były widoczne na werandzie, tarasie i balkonie.

Aby dostarczyć wodę, zbudowali sezonową rurę, która była podłączona do studni. Podgrzewacz umywalki w kuchni dostarczał gorącą wodę. Ścieki odbierane są w małym dole. Cena, funkcjonalność i estetyka były ważnymi czynnikami podczas projektu.

Innowacyjna para nawet ponownie wykorzystała stare drzwi i okna do swojego letniego prysznica; żona dodała piękne zasłony rzymskie. Pomimo niewielkiego rozmiaru wynoszącego 36 metrów kwadratowych, daczka ma przytulny design z sypialnią, częścią dzienną, kuchnią, werandą i małym patio. Ich pierwszym większym projektem krajobrazowym był piękny staw i zjeżdżalnia alpejska. Aby stworzyć oszałamiające aranżacje, kamienie zostały zebrane z różnych miejsc, a iglaki były rozmnażane z odciętych pędów.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: