„Największa gwiazda internetu. 😮 Jaki jest obecny wygląd noworodka z siwymi włosami?” 😍

Ich zdjęcia są najpopularniejsze w mediach społecznościowych, ponieważ trudno oderwać wzrok od obrazu śpiącego niemowlęcia z jego rękami, nogami i nosem. Noworodek, który bardzo różni się od innych dzieci, jest naprawdę niesamowity do zobaczenia. Tak więc Benz, dziecko ważące około pięciu kilogramów, urodziło się na Węgrzech. Niemowlak miał bardzo nietypową cechę od urodzenia, ale był w pełni zdrowy.


Jego włosy były całkowicie szare, gdy się urodził! Pomimo wielu badań przeprowadzonych przez lekarzy, źródło siwych włosów pozostawało niezidentyfikowane. Nie było to albinizm, jak początkowo myślałem. Benz jest trzecim dzieckiem w rodzinie; dwoje starszych dzieci nie ma tej cechy.

Następną hipotezą lekarzy było to, że niemowlak mógł tak wyglądać, ponieważ matka była w niezwykle stresującej sytuacji podczas ciąży. Jednak rodzic mówi, że cała ciąża przebiegała raczej spokojnie. Nie było żadnych nacisków ani obaw w ogóle. W odpowiedzi naukowcy sugerują, że blond włosy u potomstwa są dziedziczone.

Dodatkowo, mutacja komórek włosów lub niedobór witaminy B12 mogą być przyczyną tego zjawiska. Benz stał się swoistym celebrytą w swojej społeczności. Nazywamy go „Uroczym Księciem”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: