😮 „61-letnia Demi Moore ukradła show, gdy pojawiła się w unikalnej sukni na Met Gala w 2024 roku!” 😍

Aktorka Demi Moore, mająca 61 lat, wyglądała oszałamiająco w nietypowej stylizacji na dorocznej Met Gala 2024, która odbyła się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Moore wybrała efektowny, rzeźbiarski wygląd, ubierając się w długą suknię z czarnego aksamitu od Harrisa Reeda, wysadzaną ogromnymi różowymi piwoniami. Najbardziej charakterystycznym elementem jej stroju był dziwaczny płaszcz, który zwisał za jej plecami i był elegancko przypięty do jej ramion jak skrzydła motyla z ostrymi strzałami. Jej look uzupełniały zamszowe buty na platformie z delikatnym paskiem wokół kostki.

Moore wybrała jasną kolorystykę dla swojego wieczornego makijażu, podkreślając swoje oczy grubą warstwą tuszu do rzęs i błyszczącym złotym cieniem do powiek. Jej kości policzkowe zostały podkreślone ciepłym różem, a delikatny różowy odcień satyny pokrywał jej usta. Zgodnie ze swoim charakterystycznym stylem, Moore nosiła swoje długie, czarne loki opadające na plecy w kaskadzie z centralnym przedziałkiem, który delikatnie wyprostowano prostownicą. Moore ozdobiła się wykwintnymi elementami z kolekcji High Jewelry Cartiera, Nature Sauvage, które miały swoją premierę 27 maja. Założyła oszałamiającą naszyjnik z diamentami Choris z dużym szmaragdem, pasujące błyszczące kolczyki oraz wiele pierścionków osadzonych w bezcennych kamieniach.

Moore nawiązała współpracę z brytyjsko-amerykańskim projektantem Harrisiem Reedem na czerwonym dywanie, który był pokryty białymi kwiatami i bujną roślinnością, i pomógł jej ożywić jej wspaniałą stylizację. Moore wyraziła swoje zadowolenie z tej współpracy i podkreśliła, jak dobrze jej strój komponuje się z doskonałą biżuterią Cartiera. Projekt Reed’a był inspirowany tematem tegorocznej wystawy Costume Institute, „Śpiące Piękności: Przebudzenie Mody”. Projektant chciał podkreślić, jak delikatne i ostre elementy jego dzieła kontrastują ze sobą, czerpiąc inspirację z piękna kwiatów i ostrości kolców.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: