„Po tym, jak 68-letnia kobieta wykonała stary przebój, sędziowie wyskoczyli ze swoich krzeseł.” 😲 (Wideo)

Dzisiejszym bohaterem naszej gazety jest Jenny Darren. Kiedy wystąpiła w programie telewizyjnym Britain’s Got Talent, zaskoczyła sędziów muzycznych. 68-letnia kobieta wykonała klasyczny utwór AC/DC „Highway to Hell”. Warto zauważyć, że występ babci miał znaczący wpływ w Internecie.

W skrócie, Jenny ma bezpośrednie związki z muzyką rockową. Kiedy Brytyjka miała dwanaście lat, zaczęła śpiewać. Dorastała słuchając utworów Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a i Jeffa Lynne’a. Ze względu na zastosowanie: gatunki muzyki.

Kultura popularna i nauka. Oprócz gatunków lirycznych, epickich i dramatycznych, istnieje również marszowy i taneczny gatunek.

według lokalizacji występu, takich jak kina, sale koncertowe, itp. Gatunki muzyczne zawsze się zmieniają i rozwijają. W rezultacie muzyka jest rodzajem sztuki, w której rzeczywistość jest reprezentowana za pomocą dźwięku i obrazów wyobraźni. Większość wpływa na sensoryczne i emocjonalne cechy osoby. Sztuka wokalna jest pierwszym znanym typem wykonania muzycznego. Sztuka transmisji to właśnie to.

Ćwiczą wokalizę z i bez akompaniamentu instrumentalnego, a także z i bez tekstu.

W zależności od tego, jak jest wykonywany, śpiew może być popowy, ludowy lub intelektualny. Sopran i mezzosopran to zakresy wokalne dla kobiet, podczas gdy tenor, baryton, bas i mezzosopran są dla mężczyzn.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: