«Zdjęcia 57-letniej byłej supergwiazdy wywołały ostre krytyki: 😮 Półnagie zdjęcia Pauliny Porizkovej na plaży stały się wiralowe!» 💣

Była królowa mody Paulina Porizkova niedawno wywołała pewne kontrowersje, publikując serię odważnych zdjęć w bikini w mediach społecznościowych. Wykorzystała sytuację, aby przekazać potężną wiadomość akceptacji ciała i miłości do samej siebie, zamiast pozwolić negatywności zwyciężyć.

Porizkova, która urodziła się w 1965 roku, zaczęła pracować jako modelka w wieku piętnastu lat i pojawiła się na okładkach kilku magazynów. Poza modelingiem występowała w filmach, serialach telewizyjnych i teledyskach muzycznych. Porizkova, znana z uczciwego pisania, podejmuje tematy takie jak smutek i standardy piękna.

Porizkova, mająca 57 lat, stawia czoła uprzedzeniom wiekowym, kontynuując swoją karierę modelki i publikując zdjęcia w bikini. „Mam 57 lat i wydaje się, że w społeczeństwie, gdy wchodzisz w średni wiek, jesteś somehow uznawany za niegodnego noszenia bikini,” stwierdza z odwagą. Nawet w obliczu obraźliwych uwag Porizkova nie ustępuje. Przez 28 lat była żoną wokalisty Ric’a Ocaseka z zespołu The Cars. Przypominając sobie trudności w ich związku, podkreśla wartość akceptacji wieku.

Porizkova ceni sobie naturalny proces starzenia się i decyduje się nie poddawać operacji plastycznej. Uważa, że historia jej życia odzwierciedla się w jej twarzy i jest orędowniczką zmiany sposobu, w jaki społeczeństwo postrzega starzenie się.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: