😍«Potencjalna supermodelka! 😮 Nikt nie zwraca uwagi na to, jak wygląda jedyna córka Paula Walkera pięć lat po śmierci jej ojca.»

Mała księżniczka tatusia dorosła i jest teraz gotowa zdobyć serca innych! Tak obecnie wygląda następczyni legendarnego aktora z „Szybkich i Wściekłych”! Większość z Was z pewnością słyszała o Meadow, uroczej spadkobierczyni zmarłej gwiazdy „Szybkich i Wściekłych”.

Niewiarygodnie, ale minęło już kilka lat od przedwczesnej śmierci legendarnego aktora, a jego mała księżniczka ma teraz 24 lata. Należy wspomnieć, że Meadow doznała największej straty w swoim życiu – śmierci ukochanego ojca – gdy miała zaledwie piętnaście lat. Ich wyjątkowa więź była dobrze znana, a wspaniały człowiek nawet miał wytatuowane jej imię na swoim ciele.

Już jako małe dziecko, niezwykle piękne cechy Meadow były łatwo zauważalne. Teraz, kiedy jest dorosła, dziewczyna jest chętna, aby zdobyć sympatię ludzi. Nie jest zaskoczeniem, że wcześniej próbowała swoich sił w modelingu.

Powinniśmy być dumni z niej, ponieważ ma silną miłość do podróży, aktywnego stylu życia i znaczącej pracy charytatywnej. Jej świeże zdjęcia natychmiast wywołały poruszenie i stały się tematem rozmów.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: