😲”Zendaya wystąpiła w nietypowym, srebrnym, metalicznym stroju na premierze filmu: Nie widziałeś jeszcze czegoś takiego!” 😍

Zendaya nadal jest nie do zatrzymania, jeśli chodzi o styl! Podczas londyńskiej premiery „Diuny: Część Druga”, aktorka olśniła tłum niezwykłym wyglądem. Zendaya wyglądała futurystycznie, nosząc vintage’owy strój Mugler, który sprawił, że wyglądała jak C-3PO. Ten odważny srebrny kostium, po raz pierwszy pokazany w 1995 roku, zawierał starannie umieszczone wycięcia z PVC i metaliczny materiał, który wyglądał jak pancerz robotyczny.

Zendaya zachwyciła na czerwonym dywanie pewnością siebie, trzymając się oryginalnego stylu, ale dodając współczesny akcent. Stylizację uzupełniła efektownym naszyjnikiem i schludną fryzurą. Zdecydowała się nie nosić oryginalnej opaski na głowę.

Droga Zendayi do zostania ikoną stylu nie zawsze była łatwa. Według jej stylisty, na początku producenci byli niechętni do oferowania jej ubrań. Jej miłość do starych przedmiotów, która nadal definiuje jej styl, została zainspirowana tym wymogiem.

Zendaya często prezentuje różnorodne i zapadające w pamięć kreacje na czerwonym dywanie, od futurystycznych robotów po ponadczasowe bajki. Jej najnowszy strój tylko pokazuje, jak wszechstronna potrafi być!


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: