😳 „Na Met Gala 2024 Kim Kardashian zszokowała publiczność, nosząc niewiarygodnie ciasny gorset!” 😲

Na dorocznej gali Costume Institute Met Gala, która odbyła się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, uwagę przyciągnęła Kim Kardashian. Temat wieczoru „Śpiące Piękności: Przebudzenie Mody” stanowił tło dla oszałamiającego wejścia Kardashian.

43-letnia osobowość telewizyjna zaprezentowała swoje charakterystyczne długie blond włosy w luźnej warkoczu i gładkim przedziale. Jej makijaż nadał jej promienny wygląd dzięki uderzającym złoto-miodowym tonom i transparentnej pomadce. Kardashian wybrała oszałamiającą kreację od Maison Margiela. Kardashian założyła półprzezroczystą spódnicę z misternym ciemnoszarym haftem koronkowym i srebrny metaliczny gorset z głębokim dekoltem, który podkreślał jej talię.

Matka kilkorga dzieci dokończyła swój strój srebrnymi obcasami na platformie i szarym krótkim kardiganem-bolero, promieniując blaskiem, gdy stała na czerwonym dywanie. Fani dyskutowali na temat stroju Kim, niektórzy podziwiali jej wąską talię, a inni kwestionowali użyteczność tego, co nosiła.

Mimo różnych opinii widzowie są nadal oczarowani wyborami garderoby Kardashiana. Zamiłowanie Kardashiana do efektownych kostiumów było widoczne w zeszłym roku, kiedy pojawiła się w wiadomościach w oszałamiającej sukni Schiaparelli zdobionej milionami pereł i klejnotów.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: