„Ben Affleck zszokował fanów swoim zmienionym wyglądem: 😳 Lepiej, żeby trzymał się z daleka od chirurga plastycznego J.Lo!”

Po występie Bena Afflecka w najnowszym programie Toma Brady’ego w ramach festiwalu Netflix Is a Joke Fest, użytkownicy mediów społecznościowych oszaleli na jego punkcie. Widownia miała zróżnicowane reakcje na zaskakujący występ Afflecka, z wieloma czującymi się nieswojo. Ale to, co wywołało najwięcej dyskusji w internecie, to dramatycznie zmieniona twarz aktora, pozbawiona jakichkolwiek linii wyrazu.

W mediach społecznościowych spowodowało to lawinę memów i żartów na temat nowego wyglądu Afflecka. Internet zalały plotki o potencjalnych zabiegach chirurgii plastycznej oraz porównania do innych celebrytów.

Tymczasem pojawiły się doniesienia o problemach małżeńskich między Affleckiem a Jennifer Lopez. Insajderzy twierdzą, że Lopez cierpi z powodu ich rozstania ze względu na zobowiązania filmowe Afflecka.

W świetle ostatnich wydarzeń przeglądane są również wcześniejsze związki pary, w tym ich zaręczyny i rozstanie w 2004 roku, a także kolejne małżeństwo Afflecka z Jennifer Garner. Relacja Afflecka i Lopez z 2022 roku, która została wznowiona, oraz ich późniejsze małżeństwo przyciągnęły znaczną uwagę mediów. Otwarte ujawnienie przez Afflecka ich związku w dokumentalnym filmie Lopez rzuca światło na ich potrzebę prywatności w obliczu mediów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: