Ciemnoskóra para miała blondynkę z niebieskimi oczami, minęło 10 lat.

Wielu pytań pojawia się, gdy czarne dziecko rodzi się białym rodzicom. Gdy rodzice o ciemniejszym odcieniu skóry mają dziecko o jaśniejszym odcieniu skóry, również mogą pojawić się te same pytania.

Dziesięć lat temu, tak się stało w rodzinie Bena i Angeli. To był ich trzecie oczekiwane dziecko. Rodzice byli zaskoczeni, gdy ich bardzo oczekiwane dziecko w końcu się urodziło. Młoda kobieta była Kaukaską.

Ojciec był bez słów tuż po narodzinach swojej małej białej córki. W ich rodzinie nie było białych ludzi; wszyscy byli czarni. Ben nie mógł podejrzewać swojej żony o cudzołóstwo. Gdyby zdradziła swojego męża, miałaby dziecko mulatka. Biały kolor skóry córki sugerował, że doszło do jakiegoś rodzaju mutacji genetycznej. Skóra Nmachi różniła się znacznie od skóry jej matki i ojca z tego powodu.

Na całym świecie szybko rozeszła się wiadomość, że czarne dzieci narodziły się białym rodzicom. Do tego znacznie przyczyniła się media. Profesor z Uniwersytetu Oksfordzkiego chciał zbadać tę wyjątkową sytuację, gdy tylko się o niej dowiedział. Przeprowadził badania DNA rodziców i ich córki.

Badacz przeprowadził kilka dochodzeń. W trakcie śledztwa udało się potwierdzić, że doszło do genetycznej usterki. Urodziło się dziecko albino. Pigment kontrolujący kolor skóry, oczu i włosów jest nieobecny u Nmachi. Nie ma syntezy melaniny. Dziewczynę, o której wszyscy mówią z miłością, zawsze będzie nazywano białym aniołem.

Według profesora, Nmachi przekaże swoje geny po zostaniu matką. Może więc urodzić białoskóre potomstwo w swojej rodzinie. Narodziny dziecka w pierwszym lub drugim pokoleniu nie są w żadnym wypadku wymagane. To może się wydarzyć kilka pokoleń później.

Dziewczyna jest w doskonałym zdrowiu. Jedyną rzeczą, która może być wyzwaniem, jest zaakceptowanie jej przez czarnych rówieśników. Zawsze jest coś niezręcznego i nieprzyjemnego w byciu „czarną owcą”.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: