„Intensywny pocałunek pary🔥: Podczas nocnej imprezy, 77-letnia Cher i jej 38-letni chłopak zostali sfotografowani razem!” 😮😱

77-letnia Cher nadal eksponuje swoje publiczne wyrazy miłości ze swoim partnerem, producentem muzycznym Alexandrem Edwardsem. Ich ostatni udział na gali nagród muzycznych iHeartRadio Music Awards pokazał ich wzajemne uczucia. W strefie prasowej Alexander był widziany całując delikatnie Cherię w policzek, potwierdzając tym samym ich związek.


Para przyciągnęła uwagę na czerwonym dywanie elegancko ubrani na czarno. Cher świeciła w pięknej całkowicie czarnej kreacji zdobionej kryształkami, podczas gdy Alexander wyglądał olśniewająco w tradycyjnym czarnym smokingu.

Wystąpienia publiczne w tym roku nie ograniczały się do ich kochanego wyglądu. Wcześniej razem pojawili się na gali Equal Justice Now Awards, gdzie towarzysko spędzali czas i cieszyli się swoją więzią. W lutym zostali zauważeni razem na przyjęciu przed Grammy organizowanym przez Warner Music Group, gdzie Cher miała na sobie elegancki strój, który pasował do pięknego czarnego płaszcza Alexandra. W środku swojej obecnej bitwy o konserwatorstwo ze swoim synem Elijahem Blue Allmanem, Cher pokazuje swoje uczucia publicznie. Mimo że sąd odrzucił jej pierwszą prośbę, Elijah ujawnił swoje problemy z uzależnieniem od narkotyków i zdrowiem psychicznym i zapewnił publiczność, że aktywnie szuka pomocy.

Reakcje fanów nie były jednomyślne. Niektórzy byli zdezorientowani, myśląc, że Cher to inna gwiazda, a Alexander to koszykarz. Niektórzy kwestionowali rzadkie posty Alexandra w mediach społecznościowych dotyczące jej. Podczas gdy niektórzy fani życzyli Cher dobrze i wspierali ich związek, inni wyrażali zaniepokojenie i pytali się, czy łzy w jej oczach oznaczają smutek. Wolność Cheri w miłości broniona była przez wielu wielbicieli, którzy podkreślali, że miłość nie zna granic. Kilka osób zauważyło, jak zadowoleni wydawali się być razem, i jeden nawet przywołał wcześniejsze przyznanie Cher, że ona i Alexander się rozstali.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: