«Jaki jest powód łez Gwen Stefani?😫 Podzieliła się z nami swoimi strasznymi emocjami w swoim ostatnim poście!»💔

Gwen Stefani oddała hołd ikonie mody Vivienne Westwood w serdecznym poście na Instagramie. Podkreśliła, jak bardzo ceniła Westwood i jak zaszczycona czuła się, mogąc po raz pierwszy nosić kreację projektantki. Podziw Stefani dla ponadczasowych i niepowtarzalnych dzieł Westwood podkreślił głęboki wpływ, jaki Westwood miała zarówno na branżę mody, jak i na jej gust.

Na zakończenie swojej mowy pochwalnej, Stefani życzyła Westwood wiecznego spoczynku i podziękowała jej za wkład w modę i kulturę. 81-letnia Vivienne Westwood zmarła 29 grudnia, a świat mody został pogrążony w żałobie. Jej wielbiciele, rodzina i firma żegnają ją z wielkim smutkiem. Pozostawiła męża Andreasa Kronthalera oraz dwóch synów, Josepha Corré i Dereka Westwooda.

Joseph oddał hołd dziedzictwu swojej matki, czerpiąc inspirację z jej przeszłości dla marki bieliźniarskiej Agent Provocateur. Derek jest również znanym projektantem mody. Kilka dni przed śmiercią Westwood zaintrygowała fanów możliwością dobrych wiadomości, co doprowadziło do plotek, że ona i Blake Shelton spodziewają się dziecka.

Kiedy Gwen udostępniła na Instagramie wideo, które nie spełniło oczekiwań niektórych osób, nie wszyscy byli zachwyceni.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: