🤔„Jaka jest przyczyna, dla której Pamela Anderson zdecydowała się przeprowadzić na dawną farmę swoich dziadków i mieszkać sama ze swoimi pięcioma psami po sprzedaży swojego domu za 11,8 miliona dolarów?” 😮

 

Dom nad brzegiem jeziora Pameli Anderson na wyspie Vancouver Island w Kanadzie zdobył uwagę mediów. Kilka lat temu sprzedała swój dom nad oceanem w Malibu za 14,9 miliona dolarów i podjęła się zadania odnowienia dawnej letniej posiadłości swoich dziadków. Po latach podróży powrót do domu dzieciństwa wydawał się kompletnym zamknięciem koła.

 

Nowy serial telewizyjny More4 pt. „Remont Rodzinnej Posiadłości Pameli Anderson” dokumentuje tę fascynującą podróż. Na sześciu akrach znajdują się trzy główne budynki: domek nad brzegiem jeziora, domek przy drodze i chatka.

Miejsce, które dawniej było miejscem letniskowym, posiada drewniane chatki i duże budynki zwane „Drogowskazem”, w którym goście mogli kupić podstawowe rzeczy. Jedna z dziewięciu pierwotnych chat, zaniedbana przez długi czas, przykuła uwagę Anderson i stała się centralnym punktem jej rozległego przedsięwzięcia renowacyjnego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: