🤔«Nikt nie mógł zidentyfikować chłopca Sandry Bullock ze względu na jego wygląd😳Czy widziałeś go kiedykolwiek?» (Zdjęcia)

 

Narodziny syna Louis Bardo Bullock w 2010 roku miały głęboki wpływ na Sandrę Bullock. Od momentu, gdy ta zdobywczyni Oscara zaadoptowała go jako noworodka, bardzo się zmieniła. Sandra powiedziała, że pięć lat przed swoim rozwodem w 2010 roku z byłym mężem Jesse James, huragan Katrina zainspirował ją do myślenia o adopcji. Aktorka znalazła się wtedy w zadziwieniu nad sobą. Być może nie,” ale ostatecznie podjęła decyzję o adopcji, gdy „Katrina miała miejsce w Nowym Orleanie”, jak podał Parenting. Sandra wyznała gazecie w czerwcu 2018 roku, że „miałam uczucie, że moje dziecko tam jest”. To było dziwne. Po adopcji Louisa Sandra Bullock w 2015 roku zaadoptowała drugie dziecko, Lailę Bullock. Później w tym samym roku zaczęła spotykać się z fotoreporterem z Los Angeles, Bryanem Randellem.

 

Insider powiedział w oświadczeniu wydanym w maju 2021 roku, że „stali się jedną wielką, kochającą rodziną”. Sandra zauważyła, że jej córka, która jest „nieustraszona” i „zamierza” zrobić fantastyczne rzeczy w życiu, ma nieco inne spojrzenie niż jej syn. Dla wyjaśnień, jakie Golden Globe Winner dała w maju 2018 roku, Louis jest nazywany jej „78-letnim synem”. „Lou jest bardzo wrażliwy”, skomentowała.

 

Już w momencie, gdy go odebrali i oddali mi, widziałam to. Był człowiekiem wielkiej duchowości. Modliłem się, aby nie popełnić błędu. W listopadzie 2021 roku, w wywiadzie z Adrienne Banfield-Norris, Willow Smith, Jada Pinkett Smith i Sandrą w programie Red Table Talk, Sandra otwarcie powiedziała, że czasem życzyłaby sobie, aby jej dzieci miały taki sam odcień skóry jak ona. Chciałabym dodać, że są momenty, kiedy życzyłbym sobie, aby nasze odcienie skóry były takie same.

„I czuję to samo jako matka dzieci, które są białoskóre lub brązowe”, powiedziała kobieta. Odkąd Louis i Laila pojawiły się w jej życiu, Sandra uczyniła macierzyństwo swoim pierwszym celem, więc nie musi martwić się o to, jak wychowuje dzieci. Związek długoterminowej pary i ich dzieci „radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek”. Według informatora, Sandra jest świadoma jego niezachwianej lojalności wobec niej i dzieci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: