„Rozpoczęła swoją karierę aktorską w wieku dziewięciu miesięcy, opuściła Hollywood i rozpoczęła nową karierę. Kim jest?” 😮🤔

 

Zadebiutowała w telewizji w znanym sitcomie, gdy miała zaledwie dziewięć miesięcy, a wraz z jej dorastaniem rosła również jej znaczącość. Ona i jej siostra bliźniaczka dorastały w świetle reflektorów i zgromadziły ogromne grono fanów na całym świecie, ale nie pokochały swojego wychowania.

 

Aktorka mówiła o tym, jak nie czuła się związana ze swoimi dziecięcymi zdjęciami i jak popularność pomagała im zdobywać prace bez konieczności przechodzenia przez proces castingu. Nawet przed rozpoczęciem studiów, majątek bliźniaczek wzrósł do oszałamiających 150 milionów dolarów w wieku 17 lat.

Ostatecznie odkryła swoje powołanie w modzie, dołączając do swojej siostry, aby wspólnie założyć The Row i ogłosić, że wolałaby być znana jako projektantka niż aktorka. Ich celem przy nadawaniu nazwy ich linii modowej na cześć Savile Row w Londynie było ustanowienie wyraźnego charakteru. Odnieśli sukces w sektorze mody, skupiając się na tworzeniu unikalnej marki zamiast angażować się w sprzedaż internetową.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: