„Transformacja Kim Basinger: Od naturalnej urody do szoku po operacjach plastycznych”

W 2014 roku aktorka otrzymywała komplementy za swoje naturalne piękno, a rok później zszokowała publiczność swoim „odświeżonym” wyglądem plastycznym.

Dążenie do wiecznej urody również zrujnowało gwiazdę kultowych filmów „9 1/2 tygodnia” i „Batman” – Kim Basinger. Jeszcze w 2014 roku aktorka otrzymywała wyłącznie komplementy za swoje wspaniałe wygląd. Na pytanie, jak udaje jej się zachować piękno w jej wieku, Kim odpowiedziała, że sekret jest prosty – trzeba uwolnić się od wszystkich bólów i negatywnej energii.

Aktorka powiedziała, że aby utrzymać nieskazitelny wygląd, dużo uprawia sport, medytuje i stara się izolować od negatywnych myśli. „Główną rzeczą, która mi pomaga utrzymać mój wygląd i zdrowie, jest wewnętrzna harmonia” – powiedziała Kim, która zaprzecza wizytom u chirurgów plastycznych.

Jednak, jak się później okazało, gwiazda nie wiele powiedziała. W maju 2015 roku fani byli zszokowani dramatycznie zmienionym wyglądem swojej ulubienicy, która pojawiła się na premierze filmu „Eleven O’Clock” w Santa Monica z „odświeżonym” wyglądem.

 

Zdziwieni reporterzy i widzowie mieli trudności z rozpoznaniem zmienionej aktorki, a eksperci ustalili, że 61-letnia gwiazda, w pogoni za drugą młodością, przeszła serię operacji plastycznych. Jednak nowy „plastikowy” wizerunek Kim jest wynikiem ewidentnie nieudanej blefaroplastyki oraz użycia dużej ilości botoksu i wypełniaczy. Twarz Basinger nie tylko zmieniła się, ale także straciła swoją ruchomość, a także nabrała specyficznego „tłustego” połysku, podobnego na przykład do znanego Donatelli Versace.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: