15-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta po raz pierwszy pojawiła się w telewizji: wideo

Ciężko pracująca córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne, jest najbardziej nietypowym przedstawicielem dzieci gwiazd. W przeciwieństwie do swoich rówieśników i innych dziedziców gwiazd, zaczęła pracować wcześnie i wybrała dla siebie nietypową dziedzinę – nie modeling czy aktorstwo, ale teatr. Ponadto Vivienne woli pozostać w cieniu, dlatego jako swoją pierwszą pracę wybrała stanowisko asystentki i pomagała swojej sławnej matce w produkcji musicalu „Outsiders”. Dzięki sukcesowi projektu Vivien zadebiutowała w telewizji, pojawiając się w towarzystwie Angie w jednym z amerykańskich programów.

I chociaż skromna Vivienne trzymała się na uboczu, nie pozostała niezauważona. Na żywo w programie Today Show Jolie chwaliła swoją córkę, podkreślając, że to ona dała jej pomysł na „Outsiders” i przekonała ją do produkcji. Vivienne tylko uśmiechnęła się nieśmiało w odpowiedzi.

W dodatku Viv, jak ją czule nazywa rodzina, nawet występowała jako współproducentka. Pomimo młodego wieku dziewczyna jest bardzo oddana teatrowi – stąd jej pragnienie pracy, a to odziedziczyła po swojej babci, przyznała Angelina. „Viv kocha teatr tak samo jak moja matka, jeśli nie bardziej” – cytuje E!News aktorkę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: