„Taka zabawna sytuacja! Pies policyjny kradnie show podczas tanecznego występu policji.” 😃

 

Wyzwania taneczne, które ludzie podejmują i publikują w mediach społecznościowych, to coś, co naprawdę lubię oglądać. Musi być również radosne dla ciebie, aby wytrzymać te próby. W pewnym sensie łączą ludzi i promują życzliwość.

 

Pewnie słyszałeś o „The Git Up Challenge”. Wszystko zaczęło się od instrukcji tanecznych Blanco Browna do swojej piosenki o tej samej nazwie. Nic dziwnego, że wielu ludzi chciało wypróbować ten układ, ponieważ jest zabawny i zaraźliwy.

 

Ci mężczyźni podnieśli wyzwanie na zupełnie nowy poziom, tworząc z niego konkurs taneczny. Nie możemy przestać oglądać rezultatu, ponieważ jest tak niesamowity. Kiedy samochód policyjny z Yuba City i pojazd szeryfa hrabstwa Sutter zaczynają „walczyć” o miejsce parkingowe, rozpoczyna się pojedynek taneczny. Wraz z przyspieszaniem tańca dołącza coraz więcej osób.

Jeden pies policyjny wyróżniał się spośród innych, ale bardziej dlatego, że cieszył się tańcem innych policjantów niż dlatego, że sam tańczył. Prawdopodobnie zapytał, co się dzieje, zanim ostatecznie dołączył. Cieszę się, że policjanci pokazują nam, że potrafią się dobrze bawić, pomimo że pracują w bardzo poważnym środowisku.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: