🔥”Nowe, pełne pasji i gorące zdjęcia Shakiry i jej kochanka! 💣Rozpoczęła romans z Lucienem Laviscountem, aktorem z „Emily w Paryżu”!”

 

Shakira, kolumbijska muzyk, zyskuje uwagę zarówno na scenie, jak i poza nią. Plotki o romantycznym związku 47-letniej artystki z dużo młodszym współgwiazdorem pojawiły się, gdy razem wystąpili w uwodzicielskim teledysku muzycznym. Shakira rzekomo skupia swoje zainteresowanie na 16-letnim brytyjskim aktorze, Lucienu Laviscount. W teledysku do swojej piosenki „Punteria” gra on rannego centaura, który jest oczarowany jej osobą. Sensualność teledysku podsyca plotki, że ich relacja ekranowa wykracza poza nią.

 

Po nieoczekiwanym występie na Times Square w Nowym Jorku, który zgromadził ponad 40 000 osób, Shakirę widziano romantycznie kolacjonującą z Laviscountem. Shakira miała na sobie stylową czarną kreację, podczas gdy Laviscount ubrany był bardziej swobodnie, w komplementarnych kolorach.

 

Laviscount, który zaczął karierę modela w wieku dziesięciu lat, odniósł także sukcesy w filmach i telewizji. Jego najbardziej znana rola to rola Alfiego w przebojowym serialu Netfliksa „Emily w Paryżu”. Warto zauważyć, że Laviscount wydaje się preferować starszych towarzyszy. Spotykał się wcześniej z Kerry Katoną, byłą wokalistką zespołu Atomic Kitten, która miała 31 lat, gdy po raz pierwszy połączyli siły w programie reality show „Celebrity Big Brother”, przed rzekomym związkiem z Shakirą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: