😍 „Ma 54 lata?! Nie mogłeś oderwać wzroku od najseksowniejszej aktorki z „Słonecznego Patrolu”, gdy opublikowała zdjęcie w bieliźnie.” 🔥

 

Donna D’Errico, 27 lat, nie wydaje się starzeć, mimo że już nie jest Playboyową Kobietą Miesiąca. Matka dwójki dzieci wygląda świetnie i szykuje się, by wrócić na swoje ulubione plaże w Malibu. Aktorka i modelka opublikowała prywatne zdjęcie na mediach społecznościowych, prezentując swoje spodnie. Co więcej, nawet w wieku 54 lat Donna nie rezygnuje z trudnych ujęć. W czarnych koronkowych spodniach matka dwójki dzieci przyjmuje nietypową pozę na zdjęciu w mediach społecznościowych, wydając się zadowolona z młodego wyglądu.

 

Po opublikowaniu tego zdjęcia w mediach społecznościowych, spotkała się z dużą ilością krytyki. Pomimo tego aktorka kontynuowała dyskusję na te tematy i udzielała wyjaśnień. Gwiazda nie spotykała się regularnie od rozwodu w 2007 roku. Teraz, będąc singielką, korzysta z mediów społecznościowych, by dzielić się zdjęciami, próbując zdobyć szacunek, którego obecnie nie ma w realnym życiu. Donna chętnie przyznaje: „To niesamowite, że tak wielu mężczyzn jest zainteresowanych tobą”, biorąc pod uwagę przytłaczającą ilość uwagi i pochwał, jakie otrzymuje w mediach społecznościowych od osób płci przeciwnej. Donna lubi robić sobie zdjęcia w spodniach lub stroju kąpielowym. Symbol seksu zdobył popularność wśród zamierzonej grupy docelowej dzięki zdjęciu atrakcyjnej ratowniczki w jaskrawo czerwonym bikini. Aktorzy z „Słonecznego Patrolu” stali się od razu znani, a program został nawet dodany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najczęściej oglądany program telewizyjny.

Na podstawie zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych możemy śmiało stwierdzić, że Donna nie zmieniła się w ogóle od czasu występu, nawet jeśli zamieniła koronkowy komplet bielizny na jej znane czerwone bikini.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: