😮 „Całkowicie różny od ojca! Wygląd 10-letniego chłopca Bena Afflecka i Jennifer Garner.” 🙄

 

Podczas wprowadzenia składu NBA All-Star Game w Salt Lake City, Samuel i Ben Affleck dokonali rzadkiego wspólnego publicznego wystąpienia. Na początku malutki chłopiec był nieśmiały i wydawał się niespokojny pod światłem reflektorów, trzymając ręce w kieszeniach. Ben pocieszył Samuela, kładąc delikatną dłoń na jego ramieniu. Mały chłopiec szybko zyskał pewność siebie i wykazał się zdolnościami artystycznymi, dziko machając rękoma i emocjonalnie wyrażając się przed uczestnikami.

 

Ben nadal ma znaczący wpływ na swoje dzieci ze związku z Jennifer Garner, nawet jeśli nie pojawia się regularnie publicznie z nimi. Często odwiedza ich i spędza dużo czasu zarówno z nimi, jak i z Jennifer Lopez, swoją nową żoną.

 

Mimo rozwodu w 2018 roku, Ben i Jennifer Garner zdołali postawić potrzeby swoich dzieci na pierwszym miejscu. Ich zaangażowanie w wspólne wychowywanie dzieci jest oczywiste, ponieważ wspierają i wychowują swoje dzieci razem.

 

Ulubioną aktywnością Bena z Samuelem jest chodzenie na wydarzenia sportowe, zwłaszcza na mecze baseballowe, które oboje uwielbiają. Kiedyś Ben nosił Samuela na ramionach, aż do jego ósmych urodzin, aby dziecko miało lepszy widok na grę. Ze względu na coraz większą miłość Samuela do baseballa, Ben z entuzjazmem trenuje go w tej dyscyplinie sportu i uczy przydatnych umiejętności rzucań.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: