„Nowa, ale stara historia! 😳 Clint Eastwood dzieli się opowieścią, o której milczał przez sześćdziesiąt lat.”

 

Clint Eastwood jest bardzo uznawanym i ukochanym aktorem i filmowcem. Oprócz udziału w polityce i licznych nagród filmowych za znane role, przez długi czas uważany był za symbol męskości. Ten 86-letni znany człowiek był w kilku związkach, nie ujawniając wiele ze swojego życia prywatnego.

 

Jednak niedawno Eastwood podzielił się opowieścią, która ma związek z jednym z jego znanych filmów, o którym nie dyskutował od dłuższego czasu. Niewiele osób jednak wie, że Eastwood, mając 21 lat wtedy, był pasażerem samolotu Marynarki Wojennej, który rozbił się na Pacyfiku podczas II wojny światowej. Eastwood twierdzi, że otrzymał darmowy lot z Seattle do Almeda. Podczas burzy samolot wylądował w Pacyfiku u wybrzeży Point Reyes w Kalifornii. Znalazłem się pod wodą i zacząłem pływać z powrotem w kierunku plaży.

 

Pamiętam, że pomyślałem, że dwadzieścia jeden lat nie jest tak długo, jak człowiek chciałby żyć. Po godzinach pływania przez łóżka kelpów na Pacyfiku, Eastwood wylądował i wspiął się na wzgórze, by wysłać sygnał ratunkowy. W filmie kapitan Chesley „Sully” Sullenberger podjął natychmiastową decyzję o zesłaniu samolotu na lodowaty rzekę Hudson, ale jego przełożeni ostatecznie go przegłosowali.

 

Nie zważając na niesamowite lądowanie Sully’ego i następne ratowanie wielu życie, Eastwood był bardziej zainteresowany tym, co się później wydarzyło. Według Eastwooda, ludzie o ogromnym charakterze i wartości rozrywkowej na ekranie to ci, którzy potrafią zachować spokój w obliczu trudności i znaleźć sposób na radzenie sobie z problemami bez tracenia zimnej krwi. Największym wyzwaniem, któremu musiał stawić czoła, było jednak przesłuchanie przed komisją śledczą w sprawie jego decyzji, biorąc pod uwagę, że uratował tyle osób.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: