Są takie podobne. Reese Witherspoon udostępnił zdjęcie ze swoją 74-letnią matką.

Odnosząca sukcesy producentka i przedsiębiorca, Reese Witherspoon jest jedną z czołowych aktorek Hollywood. Pod jej delikatną blond powierzchownością kryje się kobieta o żelaznej woli.

Niektórzy porównują ją do matki, która jest jak dwie krople wody. Potwierdza to jej ostatnie wspólne zdjęcie z rodzicem. Teraz wiadomo, skąd wzięła się jej uroda i charyzma.

Matka Reese Witherspoon nazywa się Betty Reese i ma 74 lata. Istnieje niesamowite podobieństwo między aktorką a jej matką, co zauważyli subskrybenci Star. Na podstawie Instagrama Reese Witherspoon może się wydawać, że nigdy nie traci serca. Nie ma wątpliwości, że jest to nierealne. Czuje jednak, że pojawiają się wątpliwości, gdy obserwuje superpozytywną naturę swojej matki.

Prawdziwy sukces przyniósł aktorce Legalna blondynka (2001), w której zagrała przystojnego i poszukiwanego prawnika. Reese powrócił jako główna postać w Legalna blondynka 2 (2003), który był hitem kasowym z budżetem 18 milionów euro.

Reese Witherspoon wspiera zbiórkę odzieży dziecięcej dla rodzin o niskich dochodach w USA i Kanadzie. Jej inne role obejmują bycie twarzą firmy kosmetycznej Avon, honorowym przewodniczącym ich fundacji filantropijnej i częstym mówcą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: