„Wyzwanie Złudzenia Optycznego”: Znajdź Ukryty Pierścionek Z Brylantem Na Zdjęciu

Oto fascynujące wyzwanie związane z iluzją optyczną przedstawione na obrazku. Twoim zadaniem jest odnalezienie ukrytego pierścienia z diamentem na obrazku. Iluzje optyczne zawierają różnorodne fascynujące zjawiska, z których niektóre mogą nawet dostarczyć wglądu w twoje cechy osobowości. Podczas gdy niektóre iluzje są dość proste, jak małe łamigłówki, inne, takie jak ta poniżej, stanowią większe wyzwanie.

Test iluzji optycznej: Znajdź ukryty pierścień z diamentem na obrazie

Na obrazie wiejskiej farmy można dostrzec bujne słoneczniki kołyszące się na wietrze, taczki wypełnione marchewkami i garstkę królików bawiących się tymi, które nadal tkwią w ziemi. W tej malowniczej scenie ukryty jest tajemniczy pierścień z diamentem, sprytnie ukryty wśród kwiatów. Czy uda ci się go znaleźć?

To szczególne wyzwanie początkowo zostało przedstawione na łamach Reader’s Digest przez cenionego jubilera o imieniu William May. Obraz zaprasza cię do zidentyfikowania ukrytego pierścienia z diamentem w ciągu 31 sekund lub mniej – rekord obecnie należy do najszybszego czytelnika. William May hojnie udzielił kilku pomocnych wskazówek, aby pomóc swoim czytelnikom w tym przedsięwzięciu. W przypadku, gdy pierścień uniknie twojej uwagi, możesz odnieść się do dostarczonych poniżej wskazówek.

Omawiany pierścień z diamentem jest wykonany z żółtego złota i posiada pojedynczy diament przypominający klasyczny soliter. Przypomina on znany pierścień ozdabiający palec Meghan Markle (odniesienie, które rezonuje u wielu osób). Twoim zadaniem jest odnalezienie tego skrupulatnie ukrytego pierścienia na tle słoneczników. Zachęcam do ponownego przyjrzenia się obrazowi, uzbrojonego w tę dodatkową wiedzę.

Iluzja optyczna: Rozwiązanie

Sam William May wyjaśnia wyzwanie, zauważając, że „ten puzzle nie jest proporcjonalny”, podkreślając również, że obrączka pierścienia ma odcień żółtego koloru, uzupełniony przez znaczny, promienisty biały diament.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: