„Cenny Moment”: głuchy noworodek po raz pierwszy słyszy głos swojej matki

Jej reakcja jest najcenniejsza!

Niedawno w Internecie pojawiło się urocze wideo przedstawiające noworodka i jej mamę. Wideo zgromadziło już ponad 900 000 wyświetleń.

Kristina, matka, długo zastanawiała się, czy opublikować film. W końcu zdecydowała się i udostępniła to urocze wideo całemu światu. Chciała pokazać, jak aparaty słuchowe mogą pomóc osobom niesłyszącym i uszczęśliwić ich.

Dziecko Kristiny spało spokojnie w ramionach matki, kiedy jej twarz nagle się zmieniła, gdy usłyszała słodki głos mamy. Do ucha dziecka przymocowano aparat słuchowy, który pozwolił jej doświadczyć czegoś nowego i bardzo cennego. Pod filmem Kristina wspomniała również, że aparat słuchowy nie jest magiczną rzeczą, która może wyleczyć utratę słuchu za pomocą jednej fali. Osoby niesłyszące nie mogą być rehabilitowane.

Kobieta mówi, że dzięki urządzeniu dziecko po raz pierwszy usłyszało głos swojej mamy. To była niezwykła okazja dla rodziny.

Christina zaczęła bardzo czule rozmawiać z córką, a słuchając jej, widać, jak mała dziewczynka promienieje. Matka nie mogła powstrzymać się od wyrażenia uczuć miłości i troski o ukochaną córkę.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christinę_Pax (@christina_pax_)

„Radość i zachwyt na jej twarzy!”, „O mój Boże! To wspaniale, że dzielisz się z nami swoimi uczuciami. Dziękuję!” Niektórzy nawet twierdzili, że zauważyli łzy w oczach dziecka.

Taka okazja zdarza się raz w życiu i Christina cieszy się, że nie przegapiła tej szansy.

Po obejrzeniu filmu wiele osób w końcu zrozumiało, że aparaty słuchowe to tylko urządzenia, a nie lekarstwo. Nie leczą głuchoty, ale pozwalają ludziom usłyszeć dźwięki, których nigdy wcześniej nie słyszeli.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: