„Nie rozpoznaję tej aktorki”: zdjęcie Evy Green bez makijażu pojawiło się w mediach społecznościowych

Różnica jest zbyt oczywista

Eva Green ma 42 lata i jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jest naprawdę oszałamiająca.

Często proszona jest o zagranie czarownic i pewnych siebie dam. Jednak Green jest daleka od femme fatale, jaką są jej postacie.

Ewa urodziła się we Francji. Jej rodzice byli zamożni, więc dziewczynka od najmłodszych lat miała wszystko, czego potrzebowała. Joy jest jej identyczną siostrą bliźniaczką. Nawiasem mówiąc, matka przyszłej aktorki pracowała w tej branży.

Nikt nie mógł przewidzieć, że mała Ewa stanie się sławna. W końcu zawsze była cicha i powściągliwa. Ale to skromność dziewczyny skłoniła ją do udziału w kontrowersyjnych projektach.

Film „James Bond: Casino Royale” pomógł jej zdobyć popularność. Idealnie nadawała się do tej roli. Nawiasem mówiąc, aktorka nie zgodziła się od razu na sesję, ale spodobał jej się pomysł zostania dziewczyną najsłynniejszego agenta.

„Dumbo” był jej najnowszym filmem, w którym wystąpiła. Obecnie pracuje nad dwoma kolejnymi filmami.

Greene długo walczyła o znalezienie porządnego mężczyzny, ale w końcu znalazła szczęście w Timie Bercie. Wystąpiła u jego boku w kilku filmach.

Aktorka jest stale zaangażowana w sport, ponieważ lubi jeść i musi spalić kalorie. Jest znakomitą kucharką, znającą wiele przepisów.

Eva prawie zawsze nosi dużo makijażu, ale czasami można ją złapać bez niego. Rozróżnienie jest oczywiste.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet