Bikini i łańcuszek w talii: Kim Kardashian miała sesję pod prysznicem

Wielodzietna matka nie tylko dba o swoją rodzinę, ale także z powodzeniem prowadzi własny biznes. Marka Kim SKIMS zadebiutowała nowym bikini, a Kardashian ponownie wystąpiła jako modelka.

Według strony internetowej marki, była żona Kanye Westa zapowiedziała nową kolekcję strojów kąpielowych przeznaczonych nie tylko do wody. Kim zaplanowała sesję pod prysznicem.

Miała na sobie duszne czarne, lakoniczne bikini i złoty łańcuszek z wisiorkiem wokół talii. Na ciele gwiazdy widoczne były krople wody, co dodało sesji specjalnego akcentu.

Fani Kim od razu zaczęli mówić o jej nowej kolekcji. „Kąpielówka jest boska, a pomysł z łańcuszkiem – strzał w dziesiątkę”, „Idealna opcja na zmianę plażowego looku”, „Teraz już wiem, jak od razu zwrócić na siebie uwagę na wakacjach, brawo Kim!” – napisali blogerzy.

Kim Kardashian niedawno odwiedziła Mediolan. Jej próba wejścia po schodach w zbyt ciasnej spódnicy została zarejestrowana na wideo, które szybko stało się wirusowe.

Życie divy telewizyjnej zmieniło się, gdy kupiła posiadłość Cindy Crawford w Malibu. Aby to zrobić, celebrytka musiała zaciągnąć spory kredyt hipoteczny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: