„Dziecko o gęstych włosach”: jak teraz wygląda dziecko, które podbiło Internet kilka lat temu

Włosy tego dziecka zaskoczyły nawet lekarzy

Każda osoba na tej planecie jest niezwykła. Fakt, że chłopcy zazwyczaj mają mniej włosów po urodzeniu i mniej gęstych włosów w wieku od jednego do dwóch lat, jest jednym z przykładów cech i różnic, z którymi się rodzimy.

Czasami jest to cecha fizyczna, na przykład gęste lub rzadkie włosy Juniora. Jednak to go nie definiuje, ani nie powinno określać jego poczucia własnej wartości.

Jak wszyscy inni, każde dziecko zasługuje na miłość i uznanie za to, kim jest. Lekarze byli bardzo zaskoczeni, gdy urodził się Junior Cox Noon z powodu jego niezwykle gęstej sierści.

Jego matka, Chelsea, była zdumiona i trochę zaniepokojona, ale lekarze zapewniali ją, że wszystko wkrótce wróci do normy.

Kiedy Chelsea przyprowadziła Juniora do domu, zaczęła zwracać baczną uwagę na jego włosy. Ilość włosów znacznie wzrosła.

Na ulicy on i jego matka otrzymali wiele uwagi i pochwał. Zawsze byli chętni.

Junior i Chelsea szybko przyzwyczaili się do bycia zauważanymi przez innych ze względu na gęste włosy. Włosy chłopca, zdaniem lekarzy, z czasem zaczęły wypadać i z czasem stały się mniej gęste.

Junior zmienił się w typowego młodzieńca. Matka chłopca martwiła się, że może to zaszkodzić poczuciu własnej wartości jej syna.

Junior jednak nadal żył swoim życiem w ten sam życzliwy i optymistyczny sposób, co zawsze, zaskakując ją, że nie zauważyła tej zmiany.

Chelsea zdała sobie sprawę, że najważniejszą rzeczą jest kochać i akceptować swoje dziecko takim, jakim jest, bez względu na to, jak wygląda.

Zanim chłopiec skończył dwa lata, przeszedł wiele zmian, a jego włosy wróciły do ​​normy. Kiedy jej syn miał trzy lata, Chelsea postanowiła zrobić mu ładną fryzurę.

Po tym Junior stał się typowym młodzieńcem jak na swój wiek. Jednak nadal wyróżnia się życzliwością i poczuciem humoru.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: