„Najbardziej odważna sukienka 2023 roku”: Demi Rose pokazała swoją urodę w ryzykownej sukience

Nie każdy odważyłby się to Nosić

Demi Rose została nazwana „Brytyjką Kim Kardashian” ze względu na jej niesamowitą sylwetkę.

Obie aktorki są do siebie bardzo podobne. O ile oczywiście nie policzymy 28. urodzin Demi Rose pod koniec marca i 43. urodzin Kim we wrześniu.

Poza tym mają ze sobą wiele wspólnego. Obie są oszałamiającymi brunetkami z pełnymi pośladkami, smukłymi taliami i dużymi piersiami. Obie są dumne ze swoich krągłości i nie mają nic przeciwko dzieleniu się zmysłowymi zdjęciami ze swoimi fanami. Nawiasem mówiąc, ich pierwsze kroki do sławy były takie same: występy w reality show i szczere zdjęcia w mediach społecznościowych.

Demi wciąż stawia na „nagie” zdjęcia i odważne ubrania, podczas gdy Kim od nich odeszła. I jej się to udaje: jej życie śledzi 20 milionów subskrybentów, a zagraniczne gazety nieustannie piszą o jej prowokacyjnych strojach.

Nowa sukienka Demi została już okrzyknięta najsprośniejszym strojem 2023 roku. Nawet jeśli to dopiero początek marca, wątpię, czy ktokolwiek będzie w stanie prześcignąć modelkę pod względem szczerości. Ta sukienka bardziej przypomina pięknie udrapowany pasek materiału niż sukienkę. Widać, że poniżej nie ma bielizny.

Z drugiej strony Demi nie jest obca takim stylowym zdjęciom. Wystarczy spojrzeć na jej przezroczyste ubranie, które założyła na ekscytującą sesję zdjęciową.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: