„Nasze myśli i modlitwy są z nim!”: Piosenkarz Willie Nelson przeżywa trudne czasy w swoim życiu!

Wielu uważa Nelsona za jednego z najlepszych artystów

Willie Nelson i praca jego rodziny w branży były źródłem inspiracji dla młodszego pokolenia artystów muzyki country, a wielu uważa Nelsona za jednego z najlepszych artystów występujących obecnie w tym gatunku.

Willie Nelson kontynuuje tournee po Stanach Zjednoczonych ze swoją rodziną w wieku 89 lat.

Niedawno po raz pierwszy ujawnił opinii publicznej, że na początku tego roku miał bardzo przerażający problem zdrowotny, o którym wcześniej milczał.

Willie Nelson ogłosił, że członek rodziny uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 w maju tego roku, kiedy zespół był w trasie.

Z tego powodu Willie Nelson zdecydował się wycofać z głównego występu na Jazz Fest. Publiczność jako pierwsza poznała nazwisko zaskakującego członka zespołu po niedawnym wyznaniu Williego, że gra członka.

Według New York Times, 89-letnia gwiazda muzyki country spała w autobusie przed podróżą do Nashville.

Osoby mówiły, że obudził się około północy i powiedział, że nie jest w stanie się zrelaksować. Wynik szybkiego testu PCR Williego na obecność wirusa COVID-19 był pozytywny.

Właśnie skończył 89 lat, co jeszcze pogorszyło sytuację, ponieważ uczyniło go bardziej podatnym na złożoność wirusa.

W autobusie miałem nebulizator na astmę. Zacząłem odłupywać wszystko, co mogłem, w tym Paxlovid, po tym. Jego ciało zawierało przeciwciała monoklonalne.

Anna Nelson, która jest żoną Williego Nelsona, opowiedziała mediom o ich historii. „Miał sterydy”.

Kiedy wrócili do swojego domu w Spicewood w Teksasie, zabrali ze sobą cały zespół medyczny, aby upewnić się, że stan zdrowia Williego Nelsona poprawia się.

Przekształciliśmy dom w placówkę medyczną. Po raz kolejny uniknęła odpowiedzi na pytanie. „Czasami nie byłem pewien, czy to zadziała, czy nie”.

Dwa tygodnie po strachu przed COVID-19 Nelson zagrał swoje pierwsze koncerty w New Braunfels w Teksasie. Po strachu zdrowotnym spowodowanym wirusem COVID-19 Nelson potrzebował sześciu dni na powrót do zdrowia.

Bardzo trudno było mi się z tym uporać. „SOVID z pewnością nie ma nic do włączenia” — żartuje Willie.

Farm Aid Music Festival 2022 odbędzie się 24 września w Raleigh w Północnej Karolinie. Głównym aktorem będzie Willie Nelson and His Family Band.

Inni znani artyści, którzy wystąpią na imprezie, to Margot Price, Chris Stapleton i Sheryl Crow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet